Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan en sevdiği diziyi açıkladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bilecik’in Vezirhan ilçesinde düzenlenen “Kökümüz Mazide, Gözümüz Atide” programında gençlerle bir araya geldi. Pelin Çift moderatörlüğünde gençlerin sorularını yanıtlayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, en sevdiği diziyi açıkladı.

“Dizilerle ilgili anlaşma yapmak için yola çıkanlar var”

Üniversite sınavına yeni mezun olarak hazırlanan bir öğrenci, Erdoğan’ın Türkiye dizi ve sinema bölümünde geldiği noktayı defalarca anlattığına işaret ederek, “Tarihi diziniz ve sevdiğiniz dizi var mı?” soruyu yöneltti.

Sunucu Pelin Çift, “Daha önce Diriliş Ertuğrul’u izliyordunuz” dedi. Erdoğan, “Şu anda Ertuğrul’dan sonra devam ediyor. Şu anda gündemde Barbaros var. Barbaros ilgi odağı oldu, geliyor. Bir de Gönül Dağı var. TRT olsun, ondan sonra bu işler bu işler.” Başka kanallarda da var.”Bu tarihi diziler özellikle Körfez ve Latin Amerika’da büyük ilgi görüyor. Büyük ilgi uyandırmaya devam edeceklerini düşünüyorum. Çünkü bir şey istemeye başladılar. Dolayısıyla dizi konusunda bizden anlaşmaya çalışan bazı kişiler var.” şeklinde konuştu.

kadikoy-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu